X
تبلیغات
کانون فرهنگی آموزش خواف

کانون فرهنگی آموزش خواف
آموزشی - فرهنگی 
کسب دومین رتبه ۶ در شهرستان خواف در سال ۹۱ توسط علی رضا رشید صید آباد به دست آمد اینبار ۶ کشوری
[ یکشنبه شانزدهم مهر 1391 ] [ 6:57 ] [ زنگنه ]
[ شنبه هشتم مهر 1391 ] [ 23:15 ] [ زنگنه ]

نام و نام خانوادگي

گروه آزمايشي

رتبه

نام و نام خانوادگي

گروه آزمايشي

رتبه

مصيب سليماني

تجربي

6

سياوش جوهري

زبان

15

مصيب سليماني

زبان

17

امين طاهري

تجربي

23

عادل شهيدي

تجربي

42

سياوش جوهري

تجربي

49

عاطفه كرامت

تجربي

149

عادل شهيدي

زبان

151

آتنا صديق

تجربي

177

بتول عثماني

زبان

179

نجمه زنگنه

انساني

190

محمد ارجمند

تجربي(منطقه 2)

193

غلامرسول وحدي

زبان

199

احسان جلالي

تجربي

236

رحيمه حمامي

هنر

237

بتول عثماني

تجربي

247

مهناز پاكدل

زبان

280

ابراهيم قانوني

زبان

305

فاطمه علي نيا

انساني

345

پريسا باعقيده

زبان

383

آتنا صديق

زبان

403

فاطمه ابراهيم باي

زبان

413

افسانه عبدلي

انساني

447

ابراهيم قانوني

رياضي

547

پريسا باعقيده

هنر

567

محمدجواد فاضلي

رياضي

609

پريسا پردل

تجربي

610

محمدباقر زنگنه

زبان

796

فاطمه شكفتي

تجربي

848

فرزانه پورعباس

انساني

920

عبدالقدوس عرب تيموري

انساني

943

زهره اسماعيل پور

تجربي

979

[ یکشنبه پانزدهم مرداد 1391 ] [ 18:10 ] [ زنگنه ]
در پی درخواست مکرر دانش آموزان کانونی و غیرکانونی مبنی بر اعلام برترهای کنکور سال قبل(۹۰) لیست قبولی ها به شرح زیر می باشد:

رديف

نام و نام خانوادگي

رديف

نام و نام خانوادگي

رديف

نام و نام خانوادگي

رديف

نام و نام خانوادگي

1

محبوبه شريفي

هنر-رتبه 50

2

يونس مكمل

هنر- رتبه :252

3

رقيه زنگنه

انساني- رتبه:279  

 

4

مريم ابراهيميان

زبان-  رتبه : 375

 

5

احسان ساعي نظام

رياضي-  رتبه:405  منطقه 2

 

6

اميد جلالي

تجربي رتبه :421

 

7

مريم ابراهيميان

 تجربی رتبه:678

 

8

آزاده احسانيان

زبان – رتبه 702

 

9

آزاده احسانيان

رياضي- رتبه :726

10

محمد رضا كمالي فر

 انساني رتبه :798

 

11

محمد كارگزار

تجربی رتبه:799

 

12

فاطمه علي نيا

انساني - رتبه :820

 

13

حسين زنگنه

انساني- رتبه:860

 

14

رويا زارعي

زبان – رتبه:  942

15

بهرام لعل

تجربي- رتبه:1021

 

16

ادريس آرزومند

تجربي - رتبه:1062

 

17

ناعمه حقي

تجربي – رتبه :1013

 

18

مريم ايراني نژاد

تجربي – رتبه :1091

19

فرزانه رضائي فر

رشته تجربي

رتبه:1294

20

محبوبه سالاري

تجربي – رتبه :1347

21

زكريا ايراني نژاد

تجربي - رتبه:1398

 

22

سياوش جوهري

تجربی - رتبه:1404

 

23

ايمان غالب

تجربی - رتبه:1414-  منطقه 2

 

24

ايمان غالب

زبان – رتبه 1472

25

محمد رضا زنگنه ابراهيمي

انساني -  رتبه :1561

26

محبوبه زنگنه

انساني - رتبه:1576

 

27

يونس مكمل

رياضي - رتبه:1589

 

28

عادل شهيدي

تجربی - رتبه:1682

 

29

حميدرضا زنگنه

رياضي -  رتبه:1718

30

مرضيه مطابق

تجربي -  رتبه:1753

 

 

31

مهران باختر

زبان – رتبه : 1802

32

محبوبه زنگنه ابراهيمي

انساني - رتبه : 1944

 

33

اكرم سليماني

زبان – رتبه 1961

34

فائزه آشنايي

تجربي - رتبه :2029

 

35

خليل سيجاوندي

رياضي - رتبه 2037

 

36

رضا زنگنه

رياضي -  رتبه :2050 –منطفه2

 

37

مرضيه رئيسي

تجربي - رتبه :2190

 

38

مينا خديو

انساني - رتبه :2212

 

39

مجيد مطيع

 تجربي - رتبه :2300 -  منطقه 1

 

40

وحيد احمد دوست

رياضي - رتبه :2455

 

[ یکشنبه پانزدهم مرداد 1391 ] [ 18:5 ] [ زنگنه ]
با تبریک موفقیت فرزندان سخت کوش کانون چند رتبه برتر به شرح ذیل است

 مصیب سلیمانی رتبه 6تجربی منطقه 3 و17زبان 2 سال کانونی

2- امین طاهری رتبه 23تجربی منطقه 3 و 3سال کانونی

3-عادل شهیدی رتبه 42تجربی و4سال کانونی

4-سیاوش جوهری رتبه 49 تجربی و15زبان و3سال کانونی

5-محمد ارجمند رتبه 193تجربی منطقه 2و 3سال کانونی

6-آتنا صدیق رتبه 177تجربی و 3سال کانونی

7- نجمه زنگنه 190انسانی و2 سال کانونی

8-بتول عثمانی 243تجربی و4 سال کانونی

[ پنجشنبه دوازدهم مرداد 1391 ] [ 5:25 ] [ زنگنه ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
امکانات وب